Radosław Kasperski

Radosław Kasperski

„Czy może być coś bardziej inspirującego od oglądania wspaniałych domów i spotykania się ze wspaniałymi ludźmi? Kocham ten cały proces od pierwszego powitania do gratulacji na zakończenie."

Numer licencji 7267


Z  wykształcenia jest historykiem . Nieruchomościami zajmuje się już ponad 12 lat swoją przygodę zaczął we Wrocławiu następnie kontynuował ją w Warszawie od 2005 r. Wieloletnie doświadczenie zdobył w dużych firmach.

Jednak jego największym atutem w życiu i pracy jest kreatywność oraz stały uśmiech na twarzy. Wulkan energii i pozytywnego nastawienia. Uwielbia wyzwania. Doskonały słuchacz. Jego największy atut to że potrafi wyczuć potrzeby klienta.

Jego pasją jest fotografia. Mówi o sobie że jest podróżnikiem, fotografem ponieważ odwiedził 72 kraje na 6 kontynentach. Na co dzień prowadzi z żoną bloga podróżniczego na którego serdecznie zapraszają www.kiedystampojade.pl

W pełni zaangażowany nie tylko w swoje pasje, ale również w życie zawodowe. Zawsze daje z siebie więcej niż jest wymagane. Duże doświadczenie w branży nieruchomości zostanie zauważone i docenione przez każdego, kto ma przyjemność pracy z Radkiem.

Twórca biura City and Home. Specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie najbardziej luksusowych  nieruchomości w Warszawie i okolicach ale z wielką przyjemnością przyjmuje również zlecenia mniej standardowe.

„Moja silna etyka pracy, uczciwość i prawość określają mnie i przekształcają się w profesjonalizm mojej pracy, z której jestem dumny”


+48 603 343 015
radoslaw.kasperski@cityandhome.pl