Nasz zespół

Radosław Kasperski

Radosław Kasperski

„Czy może być coś bardziej inspirującego od oglądania wspaniałych domów i spotykania się ze wspaniałymi ludźmi? Kocham ten cały proces od pierwszego powitania do gratulacji na zakończenie."


Z  wykształcenia jest historykiem . Nieruchomościami zajmuje się już 20 lat swoją przygodę zaczął we Wrocławiu następnie kontynuował ją w Warszawie od 2005 r. Wieloletnie doświadczenie zdobył w dużych firmach.

Jednak jego największym atutem w życiu i pracy jest kreatywność oraz stały uśmiech na twarzy. Wulkan energii i pozytywnego nastawienia. Uwielbia wyzwania. Doskonały słuchacz. Jego największy atut to że potrafi wyczuć potrzeby klienta.

Jego pasją jest fotografia. Mówi o sobie że jest podróżnikiem, fotografem ponieważ odwiedził 133 państwa na 6 kontynentach. Na co dzień prowadzi z żoną bloga podróżniczego na którego serdecznie zapraszają

Izabela Barabasz

Izabela Barabasz

"Najlepszą inwestycją na ziemi jest ziemia." - Louis Glickman. Nieruchomości to nie tylko budynki ale przede wszystkim relacje międzyludzkie. Iza Barabasz

Z wykształcenia jest psychologiem, ukończyła też studia menadżerskie na SGH. Przez 13 lat z sukcesem prowadziła firmę usługową. Jej przygoda z nieruchomościami zaczęła się 9 lat temu.

Uwielbia  pracę z ludźmi. Jest urodzonym sprzedawcą, potrafi rozwiązywać problemy, jest kreatywna, posiada niewyczerpane pokłady pozytywnej energii. L

Nie wyobraża sobie życia bez sportu, na codzień trenuje sztuki walki, bieganie, taniec. Jej nowym zainteresowaniem jest gra w squasha.
Pasja jest życie ma wiele niewyczerpanych możliwości :)

Sonia Szyszka

Sonia Szyszka

,,Nieruchomości nie są o budynkach, ale o ludziach"

Studentka pierwszego roku Kryminologii na Akademii Ekonomiczno- Humanistycznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w doradztwie i obsłudze klienta w branży B2C.
 
Z determinacją podchodzi do postawionych sobie celów. Dzięki otwartemu usposobieniu łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. Jej atutem jest również odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.
 
Interesuje się socjologią, lubi spędzać czas czytając książki psychologiczne, oglądając filmy i poznając nowe miejsca. Kocha i dobrze zna Warszawę, która jest jej rodzinnym miastem.

Jacek Dabrowski

Jacek Dabrowski

Nieruchomości otaczają nas na codzień. Ale tylko my możemy sprawić żeby ożyły, służyły nam dobrze i sprawiały radość. To co sprawia mi przyjemność to Twoja satysfakcja z dokonanego wyboru.

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości w Warszawie. 

Obecnie już siedem lat w Londynie. Sprzedaż i wynajem mieszkań i domów w najlepszych, centralnych dzielnicach. 

Doradzam w sprawie inwestycji na tutejszym rynku i zapewniam pełną obsługę w procesie sprzedaży, wynajmu i zarządzania. Tutaj ceny nieruchomości zawsze rosną!!!

Moją pasją jest również Hiszpania i obecnie jest to wspaniały kierunek do inwestowania.

Mam doskonałe kontakty na tym rynku i zachęcam do niezobowiązującej rozmowy o tym cudownym kraju i jake daje możliwości.