Nasz zespół

Radosław Kasperski

Radosław Kasperski

„Czy może być coś bardziej inspirującego od oglądania wspaniałych domów i spotykania się ze wspaniałymi ludźmi? Kocham ten cały proces od pierwszego powitania do gratulacji na zakończenie."


Z  wykształcenia jest historykiem . Nieruchomościami zajmuje się już ponad 15 lat swoją przygodę zaczął we Wrocławiu następnie kontynuował ją w Warszawie od 2005 r. Wieloletnie doświadczenie zdobył w dużych firmach.

Jednak jego największym atutem w życiu i pracy jest kreatywność oraz stały uśmiech na twarzy. Wulkan energii i pozytywnego nastawienia. Uwielbia wyzwania. Doskonały słuchacz. Jego największy atut to że potrafi wyczuć potrzeby klienta.

Jego pasją jest fotografia. Mówi o sobie że jest podróżnikiem, fotografem ponieważ odwiedził 104 państwa na 6 kontynentach. Na co dzień prowadzi z żoną bloga podróżniczego na którego serdecznie zapraszają

Jolanta Ałaszkiewicz

Jolanta Ałaszkiewicz

„Moje ulubione słowo to profesjonalizm. Klient dokonuje wyboru nieruchomości z przedstawionej mu oferty, a do moich zadań należą wszystkie pozostałe aspekty transakcji. Chciałabym, aby Klient zyskał przekonanie, że został obsłużony w miły sposób, ale ze szczególną starannością .”

Numer licencji 7461

Należę do osób, które angażują się w to co robią w 100%. Nieruchomościami zajmuję się od 2007 roku. Zdobyłam olbrzymie doświadczenie pracując w jednej z największych agencji nieruchomości w Warszawie. Prywatnie uwielbiam podróże, dobrą kuchnię i ludzi. Interesuję się kulturą i sztuką.

Specjalizuję się w sprzedaży dużych terenów inwestycyjnych.