O Firmie


Szanowni Państwo,  


Serdecznie zapraszamy na naszą stronę i do współpracy z agencją City and Home. Mamy dla Państwa prezent - 20-letnie doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami oraz kompletną obsługę na każdym etapie transakcji. Jest to poufna i praktyczna oferta dla ludzi, którzy szukają doskonałej nieruchomości spełniającej wszystkie marzenia klientów. Naszych nowych klientów zachęcamy koniecznie do skorzystania z naszej usługi, ponieważ wiemy, że będą Państwo zachwyceni naszą ofertą. Nasz kameralny zespół jest liderem na rynku nieruchomości luksusowych, a nasi dotychczasowi klienci potwierdzają, że oferujemy perfekcyjną obsługę. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, co sprawia, że oferujemy rozwijające się rozwiązania. Jesteśmy również członkiem MLS, co świadczy o naszej zaawansowanej technologii pracy. Ponadto, komunikujemy się w języku angielskim, co z pewnością docenią nasi obcojęzyczni klienci.
Oferujemy nie tylko luksusowe nieruchomości, ale też doradztwo w inwestowaniu kapitału, pozyskiwaniu środków na realizację inwestycji oraz rozwiązanie spraw nietypowych. Nasza oferta jest kompletna i skuteczna, dzięki współpracy z fachowcami związanymi z nieruchomościami, takimi jak kancelarie notarialne, adwokackie, rzeczoznawcy majątkowi, banki, firmy budowlane lub architekci. Każdego dnia podejmujemy się nowych wyzwań i przynosimy Państwu doskonałe rozwiązania. 
Jeśli szukacie Państwo zachwycającej nieruchomości lub perfekcyjnej obsługi na rynku nieruchomości luksusowych, to koniecznie skontaktujcie się z nami. Jesteśmy tu dla Państwa i pomagamy w każdej sytuacji.Radosław Kasperski