Przytulne 2 pokoje z ogródkiem na Ursynowie

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Warszawa • Ursynów • Eugeniusza Lokajskiego

767 400  • 45 
17 053 zł za m2

2 pokoje • 1 łazienka • parter • budynek 3 piętrowy • Rok budowy: 1985

 Kontakt

Budynek po wymianie instalacji, znajduje się na cichym osiedlu i stanowi zieloną enklawę pełną drzew i krzewów.

Mieszkanie jest rozkładowe, znajduje się na parterze z bezpośrednim wyjściem z balkonu na ogrodzony ogródek 36 m². Posiada zamontowany alarm, nowe plastykowe okna we wszystkich pomieszczeniach, nowe parapety.

Powierzchnia całości to 46 m², składa się z 2 pokoi (18 i 11 m²), oddzielnej widnej kuchni 6 m², przedpokoju 7 m² z dużą szafą w zabudowie, toaleta 3 m² i WC 1 m². Na podłogach deska sosnowa, w toalecie i WC gres.

Mieszkanie bardzo dobrze nasłonecznione, salon z ekspozycją na południe, sypialnia na wschód. Obok przystanek autobusowy, stacja metra Natolin. Blisko cała infrastruktura osiedla niezbędna do funkcjonowania: Galeria Ursynów, małe sklepy, restauracje, szkoły, banki, poczta, Las Kabacki.

Polecam ciche mieszkanie w bardzo dobrym punkcie Ursynowa.

Zapraszam do kontaktu.
  • powierzchnia: 45 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 3 piętrowy
  • liczba pokoi: 2 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • rok budowy: 1985
  • numer oferty: 34964462928
  • data dodania: 7 Grudzień 2024
  • data ostatniej aktualizacji: 4 Luty 2025


Dane kontaktowe

Logo agencji

City And Home Radosław Kasperski

ul. Czerska 18 00-732 Warszawa

tel: +48 603 343 015

Zdjęcie agenta nieruchomości

Radosław Kasperski

tel: +48 793 121 812

Osoba do kontaktu: Małgorzata Pietrzak