2 POKOJE- OGRÓDEK- SPRZEDAŻ-WILANÓW ZAWADY

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Warszawa • Wilanów • Bruzdowa

810 000  • 42 
19 286 zł za m2

2 pokoje • 1 łazienka • parter • budynek 2 piętrowy • Rok budowy: 2022

 Kontakt

Do sprzedania bardzo jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem.

Wnętrza w wysokim standardzie, wykończone pod okiem architekta (projekt był kilkukrotnie publikowany na branżowych portalach). Na mieszkanie składa się:
- salon z aneksem kuchennym, przedpokojem i wyjściem na ogród
- sypialnia z garderobą
- łazienka z prysznicem

Orientacja okien południowo- zachodnia- dzięki temu, a także dzięki dużej powierzchni okien, mieszkanie jest doskonale doświetlone, niezależnie od pory roku.

W salonie zamontowana została klimatyzacja, która z powodzeniem schładza (lub grzeje) całe mieszkanie.

Na podłogach wysokiej jakości podłogi z dębu chevron, które nadają charakter całemu wnętrzu.

W kuchni zastosowano szereg praktycznych, a zarazem estetycznych rozwiązań. Jest ona w pełni wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD (lodówko- zamrażarka, płyta indukcyjna, zmywarka).

Podobnie łazienka jest zaaranżowana funkcjonalnie, z dbałością o detale. Znajduje się w niej prysznic ze szklaną, składaną kabiną, pralko- suszarka, a także piec dwufunkcyjny oraz bojler (ciepła woda, oraz ogrzewanie gazowe).

Ogródek, w kształcie trapezu, o powierzchni blisko 60 m2 jest estetycznie zaaranżowany, w sposób, który nie wymaga dużego nakładu pracy w jego utrzymaniu. Zainstalowano podziemny system podlewania, oraz podwójne oświetlenie z fotokomórką. Do ogródka przylega aneks, gdzie ukryta została zewnętrzna jednostka klimatyzatora, a także jest to idealne miejsce do przechowywania sprzętów ogrodowych.

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym i kameralnym apartamentowcu (zaledwie 8 lokali w budynku), wybudowanym przez dewelopera K2 Residential. Klatka schodowa estetyczna, winda z garażu podziemnego na wyższe kondygnacje. Całe osiedle jest bardzo zadbane, bezpieczne i zamknięte, kontrolowany wjazd przez szlaban.

Do mieszkania przynależy standardowe miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej, płatne dodatkowo 40 000 zł (na terenie osiedla jest możliwość wynajęcia drugiego miejsca parkingowego).

Możliwość zaaranżowania dodatkowej powierzchni pod schowek.

W okolicy, pełna infrastruktury handlowa i tereny rekreacyjne- plaża nad Wisłą, trasy rowerowe, place i sale zabaw, w odległości 700 m Rezerwat Przyrody Morysin. Liczne sklepy i restauracje, popularne Centrum Handlowe "Plac Vogla" w dystansie 1200 m. W pobliżu polsko i angielskojęzyczne placówki edukacyjne. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami Warszawy. W odległości 750 m znajduje się przystanek autobusowy. 

Czynsz w wysokości 417 zł/ m-c.

Polecam!
  • powierzchnia: 42 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 2 piętrowy
  • liczba pokoi: 2 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • parking: podziemny
  • rok budowy: 2022
  • numer oferty: 34964498669
  • data dodania: 9 Marzec 2025
  • data ostatniej aktualizacji: 9 Marzec 2025


Dane kontaktowe

Logo agencji

City And Home Radosław Kasperski

ul. Czerska 18 00-732 Warszawa

tel: +48 603 343 015

Zdjęcie agenta nieruchomości

Radosław Kasperski

tel: +48 516 000 629

Osoba do kontaktu: Łukasz Matecki